התחדשות עירונית

 

משרדנו פעיל בתחום ההתחדשות העירונית מיום היווסדו (1998), בייזום וליווי תוכניות פינוי בינוי, ומאוחר יותר גם פרויקטי התחדשות עירונית במסלול תמ"א 38.

כמפורט בתחום הנדל"ן, ליווה וייצג משרדנו יזמים וחברות שפעלו לקידום והקמת פרויקטי התחדשות עירונית, וזאת מול בעלי הזכויות, רשויות התכנון, רשות מקרקעי ישראל ("המינהל"), וכל גוף רלוונטי. לאורך השנים צבר משרדנו מוניטין והיכרות עם השטח ואנשי המקצוע בתחום, היוצרים זרם קבוע של הצעות לפרויקטי התחדשות עירונית: בין מיוזמת דיירים במתחמים, ובין באמצעות בעלי מקצוע המלווים התחלות פרויקטים.

לאחרונה, בעקבות פניות של דיירים במתחמים שונים, החל משרדנו לייצג התארגנויות של דיירים, המעוניינים ליזום תהליכי התחדשות עירונית בנכסיהם, תוך גיבוש הדיירים ויצירת מנגנונים בהם הם מקבלים יותר שליטה על התהליך, יותר וודאות, ועסקאות בטוחות וטובות יותר.

משרדנו מייצג התארגנויות כאמור כמשרד עוה"ד של הדיירים, וכן (במקרים הרלוונטיים) פועל בשיתוף עם חברות ניהול ופיקוח הנדסי מובילות, לתת לדיירים "סל שירותים" מלא, הכולל ליווי תכנוני, משפטי, פיקוח על הבניה בפועל, גיבוש מפרטים ועוד. מתווה השירות יכול שיהא ייצוג מושכל ומלא יותר מול יזם ידוע, או מיפוי הזכויות והאפשרויות התכנוניות והקנייניות של הדיירים, ועריכת מכרז יזמים.

באופן זה מקבלים הדיירים ייצוג של בעלי מקצוע במכלול תחומים, המחויבים לדיירים ואחידי אינטרסים עימם, ומלווים אותם בתהליכים המורכבים בפרויקטים שכאלה.

 

 

צרו איתנו קשר

כתובת: ז'בוטינסקי 43 רמת גן מ. 5251114
טלפון:                  
פקס:                     
מייל:       

 

שלח

This field is required.

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

This field is required.

This field is required.

This field is required.

כתבו לנו ונחזור אליכם​


              972-3-6006406+
                   972-3-6498864+
    office@hirsch-law.co.il